Fotbalistele de la AFC Hermannstadt au câștigat duminică în deplasare, scor 4-1 cu Athletic CS United Bihor, în etapa a 14-a din Seria B a Ligii 2. Pe terenul de la Alșed, echipa sibiană a deschis scorul prin Ștefania Răchițan, apoi s-a desprins la 2-0 după golul lui Iris Arsenie. Gazdele au redus din diferență […]
Fetele de la AFC Hermannstadt, victorie categorică în deplasare cu United Bihor. Sunt pe locul 4 în eșalonul secund
Citeste mai mult