Șapte producții de dans, o prezentare de workshop, întâlniri cu publicul și o petrecere de închidere vor marca cea de-a cincea ediție a Festivalului Internațional de Dans FLOW, organizat de M Studio. Biletele pentru spectacole sunt deja disponibile pe www.biletmaster.ro și la Biroul de Organizare din Sfântu Gheorghe. FLOW – mișcare, dinamism, fluiditate. Festivalul FLOW […]
Articolul Festivalul FLOW își sărbătorește cea de-a cincea ediție apare prima dată în Mesagerul de Covasna.
Citeste mai mult