Confederația Națională pentru Antreprenoriat Feminin – CONAF are sucursale în toată țara, iar de acum sucursala din Arad este condusă de Ana Maria Dragoș.
Citeste mai mult
Confederația Națională pentru Antreprenoriat Feminin – CONAF are sucursale în toată țara, iar de acum sucursala din Arad este condusă de Ana Maria Dragoș.
Citeste mai mult
© 2021 Ziar Online 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Transilvania 24Digi Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24
© 2021 Ziar Online 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Transilvania 24Digi Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24