FC Hermannstadt a pus ochii pe unul dintre jucătorii de la Corvinul Hunedoara, echipă care a cucerit Cupa României în finala disputată la Sibiu, contra Oțelului Galați. Sibiul trebuie să își completeze lotul pentru sezonul viitor, după plecările lui Sota, Butean, Medina, Fonseca, Antoche și Opruț, în timp ce Murgia și Căbuz sunt și ei […]
FC Hermannstadt a pus ochii pe un mijlocaș de la Corvinul Hunedoara
Citeste mai mult