Aproximativ 3000 de spectatori au venit în această după amiază pe Municipal, pentru a urmări meciul dintre FC Botoșani și Sepsi OSK, un meci foarte important pentru ambele formații. Dacă botoșănenii încă speră să prindă un loc de baraj, covăsnenii sunt în continuare cu gândul la play-off. FC Botoșani a început mai bine partida, a […]
Articolul FC Botoșani – Sepsi OSK 0-2 / PAUZĂ apare prima dată în Stiri din Botosani, Darabani si Dorohoi.
Citeste mai mult