„Roș-albaștrii” se întorc cu o remiză din manșa tur desfășurată miercuri pe Stadionul Orășenesc din Filiași. A fost 1-1, un rezultat care menține intacte șansele orădenilor de a ajunge în finala barajului de promovare.
Citeste mai mult
„Roș-albaștrii” se întorc cu o remiză din manșa tur desfășurată miercuri pe Stadionul Orășenesc din Filiași. A fost 1-1, un rezultat care menține intacte șansele orădenilor de a ajunge în finala barajului de promovare.
Citeste mai mult
© 2021 Ziar Online 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Transilvania 24Digi Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24
© 2021 Ziar Online 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Transilvania 24Digi Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24