Președinta Agenției Naționale pentru Sport, multipla campioană olimpică Elisabeta Lipă, a făcut săptămâna trecută o vizită fulger la Câmpulung, inspectând baza sportivă a CS Muscel, care ține de ANS. Însoțită de directorul clubului muscelean, Silviu Smadea, aceasta a ținut să precizeze că, dincolo de lipsa copiilor dornici de practicarea sportului, cluburile din țară sunt afectate […]
Citeste mai mult