Elevii din județul Hunedoara se întorc, de astăzi, la cursuri, după vacanța de schi. În județul Hunedoara, vacanța de schi a fost programată în săptămâna 19 – 25 februarie 2024, iar, de astăzi, elevii revin în sălile de clasă. Următoarea vacanţă din acest an școlar este cea de primăvară, programată în intervalul 27 aprilie – […]
Acest articol Elevii din județ se întorc în clase. Următoarea vacanță, în aprilie a aparut prima data in Servuspress.
Citeste mai mult