Elevi din Cugir în dialog cu tineri deținuți La inițiativa preotului Adrian Cebotari, paroh al Parohiei Ortodoxe Cugir VII, reprezentanți ai sectorului reintegrare socială din Penitenciarul Aiud, în colaborare cu Colegiul Tehnic „I. D. Lăzărescu” Cugir, au desfășurat, marți 20 februarie, o activitate dedicată prevenirii consumului de droguri și delicvenței juvenile. Astfel, începând cu orele […]
The post Elevii de la Colegiul Tehnic „I. D. Lăzărescu” Cugir, de vorbă cu tineri deținuți de la Penitenciarul Aiud first appeared on Radio Unirea FM.
Citeste mai mult