Ziua Națională a României a fost marcată la Centrul Școlar de Educație Incluzivă Nr.1 din Sibiu printr-o serie de activități creative realizate de elevi. În semn de prețuire pentru limba română, tradițiile și credința țării, tinerii au confecționat figurine, stegulețe, brățări și colaje, precum și desene cu simbolurile naționale. Manifestările au avut loc în incinta […]
Elevii Centrului Școlar de Educație Incluzivă Nr.1 Sibiu sărbătoresc Ziua Națională
Citeste mai mult