Candidatul PSD pentru primăria Moreni, directorul Parcului Industrial din localitate, Gabriel Purcaru a vorbit astăzi într-o conferință de presă a partidului despre proiectul construirii unui nou spital. Actuala unitate medicală e sub standardele așteptate de locuitorii zonei. „Avem un program pe termen mediu și lung la baza căruia stau cei 8 piloni despre care am … Citește mai mult
Citeste mai mult