Echipa de șah a Colegiului Militar din Alba Iulia, medalia de aur la Olimpiada sportului militar liceal – etapa I: Alexandra Kiss și Eduard Jude, pe cea mai înaltă treapă a podiumului
Echipa de șah a Colegiului Militar din Alba Iulia, medalia de aur la Olimpiada sportului militar liceal – etapa I: Alexandra Kiss și Eduard Jude, pe cea mai înaltă treapă a podiumului Echipa de șah a colegiului, formată din elev sergent major Alexandra Kiss și elev fruntaș Eduard Jude, a obținut medalia de aur la […]
Echipa de șah a Colegiului Militar din Alba Iulia, medalia de aur la Olimpiada sportului militar liceal – etapa I: Alexandra Kiss și Eduard Jude, pe cea mai înaltă treapă a podiumului
Citeste mai mult