Dorin Nistor și-a anunțat candidatura din partea PNL, pentru un nou mandat la Primăria Sebeș
Dorin Nistor și-a anunțat candidatura din partea PNL, pentru un nou mandat la Primăria Sebeș Dorin Nistor, primarul Municipiului Sebeș, și-a anunțat candidatura din partea Partidului Național Liberal, pentru un nou mandat de edil al orașului. Citește și: Lista numelor vehiculate pentru alegerile europarlamentare 2024: Mircea Hava nu figurează în primele 19 locuri „Astăzi […]
Dorin Nistor și-a anunțat candidatura din partea PNL, pentru un nou mandat la Primăria Sebeș
Citeste mai mult