Fostul antrenor al echipei de baschet CSU Sibiu, Flaviu Stoica, care a condus echipa în perioada 1971 – 1991 s-a stins din viață sâmbătă. Profesorul Flaviu Stoica (84 ani) a fost timp de 20 de ani pe banca echipei masculine de baschet și a format generații succesive de campioni. Flaviu Stoica a pus bazele echipei […]
Doliu în baschetul sibian. A murit Flaviu Stoica, fondatorul echipei CSU Sibiu
Citeste mai mult