Prefectul Județului Hunedoara, Florina Doris Visirin s-a aflat, în Valea Jiului, la Petroșani, unde a purtat discuții cu oficialii Complexului Energetic Valea Jiului. La sediul Complexului Energetic Valea Jiului au avut loc discuții esențiale privind buna desfășurare a activității în cadrul societății energetice, menite să identifice soluții la provocările actuale ale noii societăți. Întâlnirea a […]
Acest articol Discuții strategice pentru viitorul Complexului Energetic Valea Jiului a aparut prima data in Servuspress.
Citeste mai mult