Începând de astăzi, 27 februarie, vor putea fi eliberate noile carduri de abonament pentru transportul public local. Acestea se vor elibera la sediul Primăriei, camera 4 și se vor putea utiliza din 1 martie 2024. Noul sistem de abonament este valabil exclusiv pentru autobuzele noi, marca Mercedes-Benz, care deja au intrat în circuitul transportului local.
The post De marți, 27 februarie 2024, Primăria Cugir a început eliberarea noilor carduri de abonament pentru transportul public local first appeared on cele mai noi stiri si informatii din cugir.
Citeste mai mult