Nu știu cine va fi următorul primar al ”săracului oraș bogat”, al Ploieștiului, dar după multe experiențe nefericite știu cum nu aș vrea să fie acel primar. Habar nu am dacă alegerile vor fi comasate, dacă vom avea în aceeași zi europarlamentarele și localele. Cu alte cuvinte, pentru că alianța PNL – PSD nu a […]
Articolul De la viitorul primar al Ploieștiului aș vrea… apare prima dată în Observatorul Prahovean.
Citeste mai mult