Dani Coman a renunțat la funcția de președinte al clubului Hermannstadt și se pregătește să se alăture FC Argeș din liga secundă, anunță PrimaSport. Deși au existat zvonuri că ar fi fost dorit de CFR Cluj, Coman va face pasul către o altă echipă. Surse din cadrul clubului argeșean au confirmat că Coman și-a prezentat […]
Dani Coman și-a dat demisia de la FC Hermannstadt. Pleacă la FC Argeș
Citeste mai mult