Proaspăt demisionat din funcția de președinte al clubului FC Hermannstadt, Dani Coman, a ținut să transmită un mesaj public. Acesta spune că pleacă de la Sibiu pentru că ” a venit acum timpul” ca proiectul echipei sibiene să meargă mai departe fără el. Declarația vine după ce oficialii clubului sibian au mărturisit că plecarea lui […]
Dani Coman, mesaj de adio după ce a demisionat de la FC Hermannstadt. ” Voi rămâne cu sufletul alături de Sibiu”
Citeste mai mult