În acest moment a început ședința Consiliului Local al Municipiului Constanța. Se face prezența. La ședință este anunțată prezența Dianei Șoșoacă, președinta partidului S.O.S România. La ședință sunt prezenți 25 de consilieri locali.Ovidiu Cupșa: „Mă bucur că trăiesc acest moment istoric în care s-a eradicat pandemia și în Primăria Constanța. Ultimul focar de covid de pe pământ s-a închis. Mă bucur că după 3 ani și jumătate ieșiți în fața …
Citeste mai mult