Sâmbătă, 25 noiembrie, a avut loc Conferința națională Predictori ai succesului învățării, o inițiativă a Casei Corpului Didactic „Csutak Vilmos” Covasna în parteneriat cu Universitatea Babeș-Bolyai Cluj-Napoca, Departamentul de Științe ale Educației, Facultatea de Psihologie și Științe ale Educației, Centrul de Consiliere Profesională și Consultanță Pedagogică, Inspectoratul Școlar Județean Covasna, Palatul Copiilor Sf. Gheorghe, Asociația […]
Articolul Conferința națională „Predictori ai succesului învățării” apare prima dată în Mesagerul de Covasna.
Citeste mai mult