Aproximativ 500 de femei sunt prezente la această oră la Conferința Județeană a PUSL Constanța, care are loc în incinta unui restaurant din oraș. După conferință va urma o petrecere organizată cu ocazia Zilei de 1 Martie. La eveniment este prezentă și Maria Grapini, europarlamentar PUSL. Se va stabili președintele organizației județene a PUSL Constanța, în persoana lui Florentin Chiforeanu, el fiind singurul candidat și totodată se va valida candidatul …
Citeste mai mult