Colegiul Național „Dinicu Golescu” din Câmpulung găzduiește marți, 5 decembrie 2023, ora 12.00, evenimentul cultural-educațional intitulat „Credința și spiritualitatea în secolul XXI”. În cadrul acestuia va avea loc conferința pentru tineri „Lumea reală vs. lumea virtuală”. Invitatul special al evenimentului este Înaltpreasfințitul Părinte Calinic Argeșeanul, arhiepiscopul Argeșului și Muscelului. Parteneri sunt Arhiepiscopia Argeșului și Muscelului, […]
Citeste mai mult