Bradul de Crăciun luminează Piața Sfatului din Brașov. Cu o mică întârziere și câteva bălbâieli ale instalației de sunet, bradul de Crăciun din Piața Sfatului și-a aprins luminițele. Și odată cu feeria luminoasă, s-a dat semnalul de debut al Sărbătorilor de iarnă la Brașov. Iar voia bună a început cu recitalul lui Horia Brenciu.
Articolul Bradul de Crăciun luminează Piața Sfatului din Brașov apare prima dată în Monitorul Expres – Stiri Brasov.
Citeste mai mult