Cei trei copii din Bacău, depistaţi la Nădlac, după ce au furat o maşină, voiau să ajungă în Germania. Aceștia au reușit să conducă „nederanjați” peste 650 de kilometri, traversând țara de la est la vest.
Citeste mai mult
Cei trei copii din Bacău, depistaţi la Nădlac, după ce au furat o maşină, voiau să ajungă în Germania. Aceștia au reușit să conducă „nederanjați” peste 650 de kilometri, traversând țara de la est la vest.
Citeste mai mult
© 2021 Ziar Online 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Transilvania 24Digi Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24
© 2021 Ziar Online 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Transilvania 24Digi Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24