Pentru al treilea an consecutiv, din Agenda de Sănătate vor putea fi finanțate spitalele publice din municipiul Sibiu, sumele necesare fiind alocate în cadrul ședinței de aprobare a Bugetului pe anul 2024. Programul a fost inițiat, în anul 2022, de grupul consilierilor liberali, iar recentele negocieri avute cu partenerii politici au permis menținerea unui buget […]
Agenda de Sănătate a municipiului Sibiu: Liberalii au negociat creșterea bugetului agendei de la 2 la 4,5 milioane lei (C.P)
Citeste mai mult