ACS Mediaș – CS Universitar Alba Iulia 2-0 (1-0), în etapa a 3-a din play-off | Studenții, a 3-a înfrângere consecutivă
CS Universitar Alba Iulia a suferit o nouă decepție, pierzând în deplasare cu ACS Mediaș, scor 0-2 (0-1), în fapt al 3-lea eșec succesiv al formației din Cetatea Marii Uniri, care dezamăgește în această fază a competiției. Vizitatorii au început mai bine partida și au fost mult mai periculoși, având câteva oportunități, între care și […]
ACS Mediaș – CS Universitar Alba Iulia 2-0 (1-0), în etapa a 3-a din play-off | Studenții, a 3-a înfrângere consecutivă
Citeste mai mult