Un accident de circulaţie a avut loc în urmă cu puţin timp, pe DN 55, în comuna Malu Mare, Dolj. Un autoturism scăpat de sub control a rupt gardul de beton al unei gospodării din comună. Cel puţin o persoană a fost rănită în urma accidentului.
La locul accidentului au fost trimise o ambulanţă SMURD şi una de la Serviciul de Ambulanţă Dolj. Poliţiştii doljeni au precizat că vor oferi informaţii după ce se vor încheia cercetările.
Citeşte şi: Copila dispărută din Breasta, găsită fără viaţă într-o râpă
Citeste mai mult