# N-ar fi rău să facă bine doctorii responsabili cu țâdulile necesare obținerii sau prelungirii permiselor de conducere să își facă datoria și să nu permită oricui să urce la volan. Vedem că pe drumurile Sălajului circulă tot mai multe mașini conduse de oameni care nu mai au ce căuta la volan. Îi verifică cineva, știe cineva cum se desfășoară probele medicale pentru prelungirea permisului? # A căzut o mașină peste alte două sau trei mașini. Balamuc nu alta. Până și cei sprijiniți în bote au găsit puterea să se…
Articolul Zvonoteca apare prima dată în Magazin Sălăjean.
Citeste mai mult