O femeie în vârstă de 53 de ani din Bistrița-Năsăud și-a pierdut viața după ce a fost atacată de un urs, în timp ce se afla într-o zonă de deal din apropierea localității, unde mersese să hrănească animalele familiei.Potrivit informațiilor, femeia a vorbit ultima dată cu familia joi, însă ulterior nu a mai putut fi contactată. Inițial, apropiații au crezut că lipsa semnalului din zonă este cauza pentru care nu răspunde la telefon. În momentul în care aceasta nu s-a …
Citeste mai mult