Pe una dintre cele mai circulate artere din Ploiești, strada Gheorghe Grigore Cantacuzino, în zona Podul Înalt, de câteva luni bune șoferii își distrug mașinile într-un șanț pe care autoritățile îl ignoră. O tăietură transversală executată cândva de o echipă de muncitori pentru o intervenție în carosabil s-a transformat într-un adevărat pericol. Intervenția realizată în […]
Articolul Șanțul de pe strada Cantacuzino din Ploiești în care ne rupem mașinile apare prima dată în Observatorul Prahovean.
Citeste mai mult