Polițiștii locali din București au făcut controale în 24 de restaurante de pe Bulevardul Decebal și au descoperit persoane care fumau în spații unde acest lucru este interzis. În urma verificărilor, au fost aplicate amenzi. […]
Articolul Restaurante din București, sancționate pentru fumat în spații închise. Au fost aplicate amenzi de 60.000 de lei apare prima dată în B365.
Citeste mai mult