Polițiștii Secțiilor 2 și 3 din municipiul Constanța, cu sprijinul jandarmilor și al polițiștilor locali, au desfășurat, în cursul nopții trecute, o acțiune cu forțe mărite pentru prevenirea și combaterea faptelor antisociale și a celor comise cu violență, precum și pentru prevenirea și combaterea consumului de băuturi alcoolice sau substanțe psihoactive.În teritoriul de competență a Secției 2, acțiunile s-au desfășurat în zonele Tomis Nord, Tomis III, Palazu …
Citeste mai mult