Jandarmii dâmbovițeni vor asigura măsurile de ordine publică, sâmbătă, 18 aprilie a.c., începând cu ora 12:00, pe stadionul „Eugen Popescu” din Municipiul Târgoviște la partida de fotbal din cadrul Campionatului Național – Liga a 2-a, dintre echipele AFC Chindia Târgoviște şi ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe. Pentru desfășurarea în condiții de siguranță și fairplay a … Citește mai mult
Citeste mai mult