Garda Națională de Mediu – Comisariatul Județean Arad a aplicat amenzi de 65.000 de lei unei ferme de bovine din județ, după ce inspectorii au descoperit mai multe încălcări ale legislației de mediu și lipsa documentelor obligatorii pentru desfășurarea activității.
Citeste mai mult