Elevul de 12 ani care a fost înjunghiat la şcoală de un coleg este în stare stabilă după ce a fost operat, dar viaţa i-a fost pusă în pericol, au declarat luni, pentru AGERPRES, medicii, în timp ce copilul agresor se află într-un centru de criză al Direcţiei Generale de Asistenţă Socială şi Protecţia Copilului (DGASPC) Arad.
Citeste mai mult