FC Argeș se pregătește de duelul cu Dinamo, din cea de-a treia etapă a returului din play-offul Superligii României. Jocul este programat pe Stadionul ”Arcul de Triumf” din București, duminică, 10 mai, de la ora 19. Fotbalistul Dorinel Oancea a vorbit, în cadrul unei conferințe de presă, despre starea fizică și mentală înainte de Dinamo – […]
Citeste mai mult