Dinamo București și FC Argeș s-au duelat în cadrul etapei a opta din play-offul SuperLigii, astăzi, pe Stadionul „Arcul de Triumf „. Confruntarea s-a terminat cu victoria bucureștenilor, cu scorul de 2-1. Dinamo a deschis scorul în minutul 3, prin George Pușcaș, care a marcat cu o lovitură de cap. În prima repriză, gazdele au […]
Citeste mai mult