Din rău în mai rău pentru Unirea Dej. După retrogradarea în Liga a 4-a, alb-albaștrii au primit un verdict crunt în ceea ce privește academia clubului.
Citeste mai mult
Din rău în mai rău pentru Unirea Dej. După retrogradarea în Liga a 4-a, alb-albaștrii au primit un verdict crunt în ceea ce privește academia clubului.
Citeste mai mult
© 2021 Ziar Online 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Transilvania 24Digi Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24
© 2021 Ziar Online 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Transilvania 24Digi Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24